У Мінсоцполітики пояснили умови отримання житлової субсидії при наявності заборгованості

Житлова субсидія може бути призначена за наявності заборгованості із житлово-комунальних послуг у випадку її реструктуризації.

Про це пресслужба Мінсоцполітики повідомила у Facebook.

У пресслужбі нагадали, що, віповідно до законодавства, житлова субсидія не може призначатися за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак житлова субсидія може бути призначена за наявності заборгованості, якщо укладено договір про її реструктуризацію.

“Рекомендуємо громадянам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати платежі за послуги, укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення з питання призначення житлової субсидії”, – зазначили у пресслужбі.

У відомстві пояснили, що для реструктуризації боргів з “комуналки” споживачі мають укласти відповідний договір зі своїми надавачами комунальних послуг. При цьому, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону.

Реклама

Залишити коментар