Ліквідували пожежу в торговельному центрі. 22 жовтня пожежники перших і других державних пожежно-рятувальних частин міста Чернівці удосконалювали свою професійну майстерність. Тактико-спеціальні навчання проводили в одному з торговельних центрів міста, у ході яких рятувальники тренували навички з гасіння пожеж на великих площах з масовим перебуванням людей.
Чернівецькі вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)