Понад тисячу набоїв, три кілограми пороху, майже шість кілограмів тротилу, 72 гранати, 42 підривачі, 46 артснарядів, 9 фугасних мін та ще 15 одиниць вибухонебезпечних предметів вилучили поліцейські вчора, 12 жовтня, із гаражного приміщення на вулиці Романа Шухевича.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/news/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/%D0%96%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C/1410/%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB/photo_2021-10-13_12-14-05.jpg)
За повідомленням працівників ДСНС про виявлену вибухівку о 12:40 на місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та працівники вибухотехнічної служби ГУНП. Поліцейські встановили, що гараж належить загиблому 53-річному жителю обласного центру, який займався пошуками історичних цінностей. Перебуваючи у лісовому масиві у Чернівецькій області, він підірвався на знайденому артилерійському снаряді часів війни дев’ятого жовтня цьогоріч.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/news/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/%D0%96%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C/1410/%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB/photo_2021-10-13_12-14-48.jpg)
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/news/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/%D0%96%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C/1410/%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB/2.jpg)
За фактом незаконного зберігання боєприпасів та вибухівки розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 263 КК України. Вилучені тротил та артилерійський снаряд калібру 40 мм скеровані для проведення експертизи до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Усі інші об’єкти часів війни передані піротехнічній службі ГУ ДСНС в Рівненській області для подальшого знищення.
![](https://rv.npu.gov.ua/assets/sites/rv/news/Dokumenty_dlya_sajtu/!!!2021/%D0%96%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%8C/1410/%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%BB/photo_2021-10-13_12-14-33.jpg)