Приватній компанії надали спецдозвіл на видобуток нафти та газу з буковинського родовища

На Буковині видобуватимуть нафту і газ з родовища Красноїльське. Спецдозвіл на робити надали ТОВ “Інгазко”. Про це повідомляє NADRA.info.

Сканкопію спецдозволу №6558 від 06.09.2021 оприлюднили на сайті Служби.Відповідно до програми робіт, видобування розпочнуть у ІІІ кв. 2021 року, а вихід на проектну потужність – з IV кв. 2021 року.

Заяву на отримання спецдозволу компанія подала в квітні 2021 року, коли закінчилася дія спецдозволу №4744 на ГВ + ДПР з подальшим видобуванням.

ТОВ “Інгазко” заснували у вересні 2015 року. Статутний капітал 52 737 400,00 грн. Місто реєстрації – Львів. Керівник – Дема Наталія. Кінцеві бенефіціарні власники: Керницький Тарас (50%, через АТ ЗНВКІФ “Флетчер”), Іськович Володимир (35%, через ТОВ “Вестсол”), Шиманський Назарій (15%, через ТОВ “Ронаб”) – дані YouControl.

Тарас Керницький очолює ТОВ “Укренерго” (компанія здійснює спільну інвестиційно-виробничу діяльність з видобування природного газу на Гуцулівському родовищі, що на Івано-Франківщині) і однойменну групу, до якої входять 8 компаній.

Щодо компаній-надрокористувачів, то спільно зі Злочевською Анною і Злочевською Каріною Керницький Тарас контролює ТОВ “Надрагаз”(спецдозвіл №5352 на видобування газу, нафти і конденсату родовища Гуцулівське). Окрім цього, пан Керницький значиться як контролер 25% капіталу ТОВ “Вест-Газ-Плюс” (спецдозвіл №4948 на ГВ + ДПР з подальшим видобуванням нафти і газу родовища Прирічне).
Реклама

Залишити коментар