Кількість польотів над Україною сягнула 76% від допандемічного рівня – Мінінфраструктури

У вересні Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) забезпечило аеронавігаційним обслуговуванням 26 241 рейс, що становить 76% від кількості польотів у вересні 2019 року.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури у Facebook.

Зазначається, що на такому рівні показник авіатрафіку тримається впродовж двох останніх місяців. Внутрішні польоти становили у вересні 3 112 рейсів, що на 14,5% більше порівняно з відповідним періодом допандемічного 2019 року.

У Мінінфраструктури заявляють, що на збільшення кількості польотів вплинула низка факторів: сезонність попиту на ​авіаперевезення, ослаблення ​карантинних обмежень у багатьох країнах світу, ​прийняття ​авіапасажирами нових пандемічних реалій і правил подорожей, ​вихід ​на ринок України нових авіаперевізникв, а також ​зменшення ​ставок за аеронавігаційне обслуговування на маршруті для польотів в окремій частині повітряного простору України над акваторією Чорного моря.

У міністерстві також нагадують, що Україна та ЄС у жовтні планують підписати угоду про спільний авіаційний простір. Прийняття документа сприятиме появі нових закордонних гравців на вітчизняному авіаринку, більшій доступності європейського ринку для українських компаній та зростанню інтенсивності авіатрафіку в цілому.

Реклама

Залишити коментар