Виготовляли наркотики: на Буковині судитимуть злочинну групу

Злочинну групу, яка займалась збутом вогнепальної зброї, виготовленням та реалізацією наркотичних засобів та психотропних речовин судитимуть. Наркотики виготовляли з травня 2020 року. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Чернівецька обласна прокуратура завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно організатора та учасника організованої злочинної групи. Чоловіки збували вогнепальну зброю, а також наркотики власного виробництва (ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України). Ще один учасник злочину перебуває у розшуку.

За даними слідства, 42-річний буковинець налагодив схему з незаконного виробництва та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин. До злочинної діяльності залучив ще двох жителів області. Наркотичні засоби виготовляли в приватних домогосподарствах на території Дністровського району.

Під час санкціонованих обшуків за місцем виготовлення наркотичних засобів (лабораторіях), місцях проживання фігурантів та в їх транспортних засобах правоохоронці виявили та вилучили амфетамін, прекурсори, канабіс, зброю та боєприпаси, а також спеціальне обладнання для виготовлення наркотичних речовин.

Загалом, з травня 2020 року по лютий 2021 року вказані особи незаконно придбали, виготовили та збули понад 100 грамів амфетаміну, та майже 80 грамів канабісу.

Реклама

Залишити коментар