Зеленський прокоментував ситуацію з Разумковим

Володимир Зеленський вважає, що Дмитру Разумкову не слід було виносити розбіжність своїх поглядів з політикою “Слуги народу” у публічну сферу. Це, на думку президента, внутрішньофракційне питання.

Про це повідомив в інтерв’ю телеканалу “ДОМ”.

Президент наголосив, що усі “слуги народу” мають діяти відповідно до визначеної програми. Про це Зеленський заявив журналістам на засіданні фракції у Трускавці.

“Це внутрішньофракційне питання. Я вважаю, що велика помилка зі сторони Діми, чи консультантів, що з ним працюють, що він виносив це питання (розбіжності у поглядах – 24 канал) у публічну сферу та медіа. Секретів ніяких немає”, – запевнив глава держави.

На питання журналістів про те, чи задоволений президент роботою Дмитра Разумкова на посаді голови Верховної Ради, Зеленський відповів, що для нього тут все просто.

“Будь-хто, чи то спікер Ради, чи голова ОДА мають дотримуватися так званого “меню” від “Слуги народу”. Нашої програми. Вона напрацьована. Це наші обов’язки. Якщо ми боремося з олігархами, то підписуємо закон. Якщо ні – шукайте іншу команду. Все просто”, – наголосив Зеленський.

Він пригадав введення санкцій проти проросійського Віктора Медведчука. Тоді Разумков виступав проти такого рішення і закликав до іншого способу притягнення політика до відповідальності. На думку Зеленського, мати інші політичні погляди – нормально. Адже ми живемо у демократичній країні.

“Але якщо вони інші, ніж у понад 200 людей та інші, ніж у 73% людей, які віддали свої голоси за цю програму, то тоді ти живеш своїм особистим життям”, – зауважив Зеленський.

Реклама

Залишити коментар