Україна і США посилять співробітництво у сфері оборони, — Тимчасова повірена у справах США

Україна і США посилять співробітництво у різних сферах, зокрема, у сфері оборони. Про це заявила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін у зверненні до учасників першої молодіжної зустрічі Київського Безпекового Форуму “Захід-Схід, Північ-Південь”, заснованого Фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”.

Президент Зеленський та Президент Байден нещодавно у Білому домі. Мені пощастило долучитися до цієї зустрічі, і я рада повідомити, що зв’язки між США та Україною міцніші, ніж будь-коли. І Президент Байден, і Президент Зеленський є вірними прозахідному курсу України та її повній євроатлантичній інтеграції“, — сказала вона.

Крістіна Квін повідомила, що США і Україна працюватимуть разом над зміцненням відносин, використовуючи такі інструменти, як Комісія зі стратегічного партнерства і нова Рамкова угода про стратегічне партнерство між міністерствами оборони України та США.

Рамкова угода про стратегічне оборонне партнерство між нашими країнами забезпечить структуру, на основі якої ми розвиватимемо наше співробітництво у сфері оборони. Ми працюватимемо над такими питаннями, як протидія агресії Росії, боротьба з корупцією, сприяння безпеці Чорного моря, реформа оборонної промисловості й кібербезпека“,—сказала Тимчасова повірена у справах США в Україні.

Вона нагадала, що Сполучені Штати лише цього року виділили Україні 400 мільйонів доларів допомоги у сфері безпеки, а з 2014 року ця допомога сягає 2,5 мільярда доларів.

Ця допомога сприяє Україні долати поточні та майбутні виклики і захищати свій суверенітет та територіальну цілісність“, — сказала Крістіна Квін.

Реклама

Залишити коментар