У Чернівцях заочно засудили бойовика “ДНР”

У Чернівцях Шевченківський суд заочно засудив до 10 років позбавлення волі бойовика терористичної організації “ДНР”. Про це повідомляє управління СБУ у Чернівецькій області.

За матеріалами контррозвідки СБУ засудили керівника танкового підрозділу терористичного угруповання “Восток”. За даними слідства, уродженець міста Костянтинівки Донецької області на псевдо “Сєвєр” навесні 2014 року приєднався до угруповання бойовиків “Восток”.

Радикально налаштований молодик одразу був зарахований до танкового батальйону, пізніше став начальником штабу цього підрозділу, а згодом – першим заступником командира з організації та ведення бойових дій.

Терорист особисто керував танковою ротою під час боїв у різних “гарячих точках”, зокрема, у так званому “Дебальцівському котлі”, біля Донецького аеропорту, Іловайська, Авдіївки, Савур-Могили, під час яких загинули українські військові та правоохоронці.

За свої “подвиги” бойовик був відзначений нагородами т.зв. “ДНР”. Суд визнав бойовика винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької області, його оголошено в розшук.

Реклама

Залишити коментар