Школи Буковини, де від COVID-19 вакциновано менш ніж 80% колективу, закриють на карантин

Школи, де від COVID-19 вакциновано менш ніж 80% колективу, закриють на карантин, а діти сидітимуть вдома. Дистанційний освітній процес буде заборонено.

Таку заяву у своєму відеозверненні зробив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

«Цієї осені не буде дозволено викладання онлайн, жодного дистанційного освітнього процесу не буде відбуватися», – зазначив голова ОДА.

Сергій Осачук також повідомив, що нині у краї необхідного рівня щеплень досягли працівники менше 40% закладів освіти. Ідеться про дитсадки, школи, училища, коледжі та виші.

Крім того, за його словами, вже у наступний понеділок в Україні запровадять «жовту» зону епідемічної небезпеки, тож в освітян іще є кілька днів, щоб зробити щеплення.

«Тому закликаю батьків стати з нами поруч, бути солідарними, переконати викладачів, педагогів, учителів ваших шкіл, до кінця цього тижня вакцинуватися. Дозвольте вашим дітям ходити до школи. Будьте здоровими, залишайтеся живими», – підсумував Сергій Осачук.

Реклама

  • Бажано відправляти дітей на навчання, після того, як провакцинуються батьки, з будинку яких виходять діти на навчання! Адже вдома з рідними діти у більш близьких контактах, а ніж з вчителями у школі! І досить вже все зводити на вчителів! Погана оцінка – винен вчитель, погане відвідування – відповідає вчитель! Давайте почнемо з того, що перш за все про власних дітей повинні піклуватися їх батьки. Тож якщо так переймаються їх здоров’ям, нехай захистять їх від себе, тобто провакцинуються самі!

Залишити коментар