Яценюк: У зустрічі Зеленського з Путіним немає жодного змісту

Нам треба ставати сильнішими економічно, військово і політично. Настане той час, коли Росія ослабне, і наша переговорна позиція буде сильніша. Будь-яка інша позиція – це здача наших територій, – наголосив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк під час включення в ефір каналу “Україна 24” в рамках Ялтинської Європейської стратегії.

Арсеній Яценюк нагадав заяву Путіна, що той нібито готовий зустрітися з Зеленським, але без обговорення Криму, Донецька й Луганська: “А що тоді ми будемо обговорювати? Не бачу жодного змісту в цій зустрічі”. Він наголосив, що ключовим повинно бути виконання Мінських угод в редакції, в якій вони написані — тобто “повернення українських територій Україні і звільнення українських територій від російських військ”.

Чи готовий сьогодні Путін до цієї дискусії? Він вже заявив про те, що він не готовий навіть про це говорити“, — наголосив він.

Відтак, підкреслив лідер НФ, треба усвідомити, що “Мінськ” по факту мертвий: “Має йтися не про місце зустрічі, а про те, з чим зустрічатися і які ми реальні досягнення можемо отримати”.

Наразі, вважає він, Путін не піде на жодні поступки: “Станом на сьогодні український президент має усвідомити: нам треба ставати сильнішими тут щодня “Настане той час, коли Росія ослабне, і наша переговорна позиція буде сильніша. І тоді це не буде диктат Росії, а тоді це буде переговорна позиція України з західниками, де ми щось доб’ємося”, — сказав він.

Будь-яка інша позиція – це здача наших територій і здача наших позицій“, — наголосив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар