В Афганістані залишилися 159 українців, які потребують допомоги – МЗС

Дипломати працюють з Афганістаном через посольства в Таджикистані та Ірані, щоб евакуювати наших співгромадян.

На території Афганістану залишаються 159 громадян України, які звернулися з проханням про евакуацію. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на онлайн-брифінгу, передає “Укрінформ”.

“За наявною у нас інформацією, зараз на території Афганістану залишаються 159 громадян України, які висловили бажання повернутися додому. Ми працюємо через наші посольства в Таджикистані та Ірані, а також через посольства певних дружніх нам країн, які мають зв’язки з талібами, щоб організувати чергові евакуаційні рейси”, – сказав він.

Міністр наголосив, що за інформацією МЗС, ті громадяни України, які звернулися з проханням про евакуацію, не належать до груп ризику, для безпеки яких на даний час існують реальні гострі загрози.

“Тобто, це не журналісти, не працівники міжнародних організацій чи громадські активісти, колишні посадовці або члени їх сімей”, – зауважив Кулеба.

Глава української дипломатії закликав усіх українців: хто хоче повернутися з Афганістану, звертатися до посольств України, які внесуть їх у списки.

Реклама

Залишити коментар