Вакцинацію AstraZeneca визнають найбільше країн світу – МОЗ

Вакцинацію проти коронавірусу препаратом AstraZeneca визнають у більш ніж 140 країнах, вакциною Comirnaty/Pfizer – у більш як 120-ти, Moderna — понад 80 країн, щеплення CoronaVac/Sіnovac – майже 50 держав.

Такі дані оприлюднило у Facebook Міністерство охорони здоров’я.

“AstraZeneca — лідер серед протиковідних вакцин, щеплення якими дає змогу подорожувати до різних країн без ПЛР-тестів, аналізів на антиген чи самоізоляції. За даними онлайн-видання про візові вимоги різних країн VisaGuide.World, AstraZeneca європейського та корейського виробництва визнана в більш як 140 країнах світу. AstraZeneca/Covishield індійського виробництва — у 60 країнах”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, як зазначається, документи про щеплення мРНК-вакциною Comirnaty/Pfizer визнають понад 120 країн, вакциною Moderna — більш ніж 80. Щеплення вакциною CoronaVac/Sіnovac приймають у майже 50 країнах.

У МОЗ нагадали, що навіть у разі визнання будь-якою країною документів про щеплення певною вакциною автоматичного права на в’їзд це не дає.

“Кожна держава індивідуально встановлює вимоги до перетину своїх кордонів залежно від епідеміологічної ситуації як усередині самої країни, так і в країні, з якої прямує подорожній. Ці вимоги можуть змінюватися”, – наголошують в МОЗ.

Перевірити актуальні правила в’їзду до кожної конкретної країни на спеціальному сайті Міністерства закордонних справ.

Реклама

Залишити коментар