Склали 8 протоколів: на вулиці Січових Стрільців продовжують штрафувати за стихійну торгівлю

За останній час працівники інспекції з благоустрою на стихійних торговців кавунами по вул. Січових Стрільців (біля історико-культурного заповідника кладовище по вул. Зеленій) склали 8 протоколів по ст. 152 КУпАП. Про це повідомляє Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради.

Інспектори з паркування винесли 15 постанов про накладення адміністративних штрафів на власників вантажних автомобілів, з яких здійснюється торгівля в забороненому для зупинки місці.

В разі несплати торговцями (власниками авто) штрафів по лінії ПДР всі суми будуть подвоєні (200% від початкового штрафу), а їх примусовим стягненням буде займатись Державна виконавча служба, в т.ч. шляхом накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржників.

Враховуючи, що історико-культурний заповідник — кладовище по вул. Зеленій та прилегла територія перебуває під постійною охороною Управління поліції охорони, то поліцейські щоденно перебувають в осередку стихійної торгівлі.

Рейдова група вже склала 44 протоколи за ст. 152 КУпАП, які направили на розгляд адміністративних комісій за місцями проживання самих правопорушників, більшість з яких мешкають в різних сільських громадах нашої області.

Реклама

Залишити коментар