“Зробимо їх 1 вересня щасливим”: у Чернівцях розпочали збір канцелярії для малозабезпечених школярів

Сьогодні, 27 серпня, у Чернівцях на Театральній площі розпочали благодійну акцію “Крокуємо разом до школи”. Для дітей, що цього потребують, організували збір канцелярії. Усі бажаючі можуть долучитися, придбавши шкільну канцелярію.

Міська рада, служба у справах дітей спільно з поліцією проводять акцію “Крокуємо разом до школи”.

Інна Никитенко начальниця служби у справах дітей Чернівецької міської ради розповіла, що на обліку перебувають 62 сім’ї. Діти в них з тих чи інших причин потребують допомоги в зборах до школи.

Для того щоб їх 1 вересня зробити щасливим, щоб вони відчували радість від того, що починається навчання, проводиться ця акція“, — розповіла Інна Никитенко.

Юлія Олексюк старший лейтенант поліції, інспекторка сектору ювенальної превенції зазначила, що Чернівецька акція проходить в рамках всеукраїнської благодійної акції “Канцелярія для навчання”. За її словами не всі з чернівецьких сімей, що перебувають на обліку можуть придбати все необхідне для школярів.

Зараз дуже великі вимоги до навчання і дуже багато потрібно купляти: як і зошитів, так і інших матеріалів. І не кожна сім’я, як ви розумієте в змозі це купити“.

По завершенню акції канцтовари доставлять до школярів додому.

Реклама

Залишити коментар