Богдан Ковалюк отримає орден за 130 000 000 гривень

Народний депутат двох скликань Максим Бурбак попередив керівників ОДА, що за шалені кошти, які тратить влада в області на проекти «великого будівництва», доведеться нести відповідальність. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу ТВА у програмі «Постфактум».

«Я неодноразово висловлював обурення з приводу того, як при Осачуку-Ковалюку вартість моста у Маршинцях зросла на 120 мільйонів гривень, – наголосив нардеп. – І все це без тендерів, прикриваючись епідемією КОВІД-19.

І ось губернатор у своєму інтерв’ю заочно відповів мені, мовляв за час будівництва вартість будматеріалів зросла до 70%. І ще додав, якщо «колишній нардеп має претензії – нехай звертається до правоохоронних органів».

Я хочу голові Чернівецької ОДА нагадати, що коли ви авральними темпами зводили міст у Маршинцях, щоб пропіаритися, що міст буде готовий до кінця 2020 року, всіма технологіями було  передбачено, що така конструкція може бути введена в експлуатацію не раніше серпня 2021 року. Ось уже і серпень закінчується, а в експлуатацію міст досі не ввели. Навпаки – знову там щось розкопали і свердлять.

Хочу нагадати, що метал став дорожчати з січня цього року. А ви ж про рапортували, що добудували його в грудні минулого. Закуповували будматеріали ви в інших цінах, ще до подорожчання, тому не треба вводити буковинців в оману.

І ще, шановний голове ОДА. Депутатів колишніх, як і міністрів, – не буває. Це є депутати певного скликання. А от губернатори колишніми бувають і дуже часто. Це по-перше. По-друге  – я розумію, за які заслуги ви зробили подання на Офіс Президента про відзначення орденом вашого заступника, «великого будівничого» Богдана Ковалюка. Певно за 130 000 000 різниці він і «заслужив» на орден. А можливо Сергій Осачук у такий спосіб підсолоджує майбутню гірку долю заступника, «переводячи стрілки» за фінансові оборудки на нього.

Шановний голове ОДА. Свою функцію депутатського контролю я завершив, коли в мене завершилася каденція. А для того, щоб правоохоронні органи виконували свою функцію, їм не потрібен депутатський запит. Підставою для порушень кримінальних справ саме і є такі телеефіри, в яких ми ці оборудки викриваємо. І переконаний, всі ваші «подвиги» колись будуть досліджені. Фінансові зловживання строку давності не мають.

Реклама

Залишити коментар