50 буковинських дітей, які потребують особливої уваги, поїхали на оздоровлення

У мальовничих гірських таборах на Львівщині оздоровлюватимуться 50 буковинських дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Так, 26 пільговиків поїхали до табору “Артек-Прикарпаття” у Трускавці та 24 – до закладу “Соколята”, що у місті Хирів. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

На відпочинок дітей відправили 17 серпня, вони вирушили автобусом із Театральної площі.

Раніше діти могли відпочити за державний кошт лише біля моря у таборі “Молода гвардія” в Одесі, або ж у Міжнародному центрі “Артек”, що у Києві. Нині ж до цього переліку додалися і гірські заклади Львівщини. Тут заплановано орієнтовно шість змін, тож маємо змогу оздоровити близько 300 пільговиків“, – розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА, Наталія Гусак.

На відпочинку діти братимуть участь у різних виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набуватимуть досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

Триватиме зміна до 6 вересня. Батькам або ж законним представникам дітей, які хочуть оздоровити дітей у закладах “Соколята” або “Артек – Прикарпаття”, із заявами та відповідними документами необхідно звертатися до територіальних громад за місцем проживання дитини.

Реклама

Залишити коментар