ЦВК припинила всі ініціативи проведення референдуму в Україні

Центральна виборча комісія припинила п’ять ініціатив всеукраїнського референдуму, в ході яких планувалося організувати збір підписів виборців для винесення низки питань на народне голосування.

Про це повідомили у пресслужбі секретаріату комісії.

14 травня комісія зареєструвала п’ять ініціативних груп всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. На голосування планували винести такі питання:

«Чи підтримуєте Ви пропозицію, щоб газ, який видобувається на території України, постачався громадянам України з метою використання у побутових потребах та державним і комунальним підприємствам, установам і організаціям за ціною, яка включає ціну його видобутку та надбавку до ціни видобутку не більше ніж 30 відсотків?»

«Чи підтримуєте Ви можливість продажу земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення в Україні?»

«Чи підтримуєте Ви продаж об’єктів стратегічної власності України?»

«Чи підтримуєте Ви легалізацію грального бізнесу в Україні?»

«Чи підтримуєте Ви легалізацію наркотику марихуана в Україні?»

Комісія встановила строк збору підписів виборців під цими ініціативами 90 днів — з 15 травня до 12 серпня 2021 року включно. Проте необхідні документи до комісії не надійшли. Відтак, комісія припинила такі ініціативи.

ЦВК також взяла до уваги, що повноваження офіційних спостерігачів всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, акредитованих комісією, припиняються із зупинкою такої ініціативи.

Реклама

Залишити коментар