Оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки: на Буковині аномальна спека

На Буковині через аномальну спеку оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Найбільша загроза виникнення пожеж, звісно, у лісових масивах, де недбало кинутий сірник чи недопалок можуть призвести до великого лиха. Про це пише “Погляд“.

Прикладом можуть послужити Туреччина та Греція, де нині вирують лісові пожежі, гинуть птахи і звірі, евакуювали цілі села та туристів. Тому пожежні команди всіх лісгоспів Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства нині привели в повну бойову готовність, повідомляє пресслужба ЧОУЛМГ.

Чотирнадцять пожежних дружин, на озброєнні яких є 7 одиниць спеціальної техніки, квадроцикл та квадрокоптер, пройшли відповідне навчання й готові в будь-яку мить виступити на гасіння пожежі“, – зазначив начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гончар.

Крім того, за його словами, лісівники обладнали майже 110 рекреаційних майданчиків, де відпочивальники можуть зупинитися, посмажити шашлики без шкоди для довкілля.

Реклама

Залишити коментар