Невиконані роботи: екскерівник чернівецького управління благоустрою вказав на проблеми міста

Екскерівник управління благоустрою Чернівецької міської ради, Сергій Обшанський звернувся до нинішнього керівництва департаменту з рядом пропозицій та зауважень. Своє звернення він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

“Вирішив допомогти департаменту інфраструктури та благоустрою в особі Григорій Прохоренко Олексій Голованов, бо можливо не володіють ситуацією в цілому, і не дуже райдужна на жаль”, — написав Обшанський.

Контроль за прибиранням прилоткової (прибардюрної) частини доріг здійснював на велосипеді, бо, за його словами, так краще видно все навкруги.

“Є гарний приклад міського голови Івано-Франківська, де мер щоп’ятниці з чиновниками департаментів, керівниками комунальних підприємств здійснюють об’їзд районів саме на велосипедах!”, — зауважив він.

В дописі Сергій Обшанський склав дайджест “Невиконаних робіт”:

“1. КП Чернівецьке тролейбусне управління: зобов’язати відновити оглядову яму на кінцевий зупинці маршруту — 3,5 для можливості перевірки узлов, агрегатов, здійснення ремонту при необхідності. Привести територію у належний санітарний.

2. КП МіськШеп не здійснює якісне прибирання прилоткової частини доріг та тротуарів, змет не вивозиться, не утилізується на полігон, а складується на зелених зонах, і газонах тощо. На деяких ділянках наприклад вул. Південно-Кільцева — пів метра змету вище бардюра, фото.

3. КП Трест зеленого господарства та протисувних робіт: площі Театральна, Соборна здійснити обрізку кущив, кронуваня дерев по периметру площ. Так само здійснити кронуваня шаровидних кленів на пішохідний вулиці нашого міста.

4. На територіях управлінських компаній ситуація аналогічна, сумно. Змет викидається частково в контейнера для побутових відходів двірниками, на зелені зони, і ніяк ці кубічні метри не можуть доїхати до полігону для утилізації.

5. Прошу перевірити акти “виконаних робіт” по прибиранню за липень 2021 року, як комунального підприємства так і управлінських компаній, якість яких має відповідати Методичним нормам з прибирання території об’єктів благоустрою населених пунктів, затверджених наказом Міністерства з питань ЖКГ України. Утримати оплату за ненадання послуг згідно договорів, які підписані 12 липня 2021р.”

Маю надію, що до святкування 30-ї річниці Незалежності України місто буде виглядати краще“, — підсумував він.

Реклама

Залишити коментар