Навчатимуть в ігровій формі: у Чернівцях тиждень навчатимуть жестової мови

У Чернівцях тиждень працюватиме Літня школа української жестової мови. Захід щорічно проводить Український католицький університет. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, пише 0372.

Відкриття табору відбулося 9 серпня о 10:30 за адресою: Чернівці, вулиця Василя Аксенина, 6, КЗНЗ “Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр #1”.

Захід щорічно проводить Український католицький університет як продовження програми, започаткованої у 2009 році Канадсько-українським альянсом сприяння глухим та слабочуючим.

Мета заходу – допомогти дітям з особливими освітніми потребами вдосконалитись у фізичному, психологічному та культурно-мистецькому розвитку.

Програма організована так, щоб посприяти глухим та слабочуючим дітям у виявленні лідерських навичок, а передовсім відчути себе повноправними, самодостатніми і просто щасливими дітьми.

Для нечуючих школярів, педагогів та студентів будуть проводитися заняття із української жестової мови. Закріплюватимуть вивчене у формі ігор.

Крім звичайних рекреаційно-відпочинкових і спортивних заходів, будуть проводити інтелектуальні ігри (командні та індивідуальні), мистецькі конкурси.

У програмі табору беруть участь запрошені фахівці з Відділу жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології Національної академії педагогічних наук, кандидат педагогічних наук Наталія Адамюк; кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, старший викладач Камянець-Подільського національного університету, кандидат педагогічних наук Оксана Дмітрієва, Служби супроводу студентів з особливими освітніми потребами, викладач Українського католицького університету, кандидат педагогічних наук, доцент Ігор Кобель.

Працюватиме табір із 9 до 14 серпня.

Реклама

Залишити коментар