Ремонт школи до вересня не завершать: на Буковині розслідують ймовірне привласнення коштів

На Буковині правоохоронці з’ясовують законність освоєння майже 73 мільйонів гривень бюджетних коштів. Гроші виділили на реконструкцію школи в селі Горішні Шерівці з добудовою учбового корпусу та спортзалу. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.

Договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти було укладено у вересні 2019 року. Реконструйоване приміщення навчального закладу підрядник повинен був здати в експлуатацію до 1 вересня 2021 року.

Незадовільний стан реконструйованої будівлі навчального закладу виявили члени громадської організації та звернулися до поліції із відповідною заявою.

Під час перевірки виконання умов договору поліцейські, залучивши спеціалістів-будівельників, виявили неякісне та неповне виконання робіт, що призвело до аварійного стану приміщень, затоплення нижніх поверхів і пошкодження стін.

Внаслідок численних порушень будівля, на ремонт якої вже освоєно понад 70 мільйонів гривень, наразі є непридатною для використання.

За вказаним фактом слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Реклама

Залишити коментар