Зеленський підписав закони про національний спротив та збільшення чисельності армії

Президент України Володимир Зеленський 29 липня підписав два закони: про основи національного спротиву та збільшення чисельності армії.

Про це повідомили в Офісі глави держави.

Зробив він це на Житомирщині під час заходів з нагоди Дня Сил спеціальних операцій перед військовими. Президент вважає, що ці закони стануть зокрема важливим етапом розвитку ССО.

«Створення системи національного спротиву в Україні є потужним сигналом усім, що наша країна оборонятиметься, не допустить подій 2014 року і що захист України для нас — це всенародна справа», — наголосив Зеленський.

Як пояснив президент, закон «Про основи національного спротиву» передбачає комплекс важливих заходів, що мають на меті розвиток територіальної оборони та руху опору і впровадження системи підготовки населення до національного спротиву. Також, за його словами, документ дає змогу в разі потреби залучити все населення України до захисту держави.

Глава держави зазначив, що заходи національного спротиву здійснюватимуться зокрема і на тимчасово окупованих територіях України. Як саме — не уточнив.

Реклама

Залишити коментар