Українські школярі посіли шосте місце на Міжнародній математичній олімпіаді

Українські школярі посіли шосте командне місце на 62-ій Міжнародній математичній олімпіаді серед 107 країн-учасниць. В активі українців — три золоті, дві срібні та одна бронзова медаль.

Про це повідомив керівник української команди Богдан Рубльов.

Зокрема, Микита Харін отримав бронзову нагороду, Святослва Денисков і Климент Золотарьов — срібну, а Андрій Ковригін, Ігор Пиляєв і Захар Наумець — «золото». Наумець також посів третє абсолютне місце за результатам олімпіади серед 619 учасників, набравши 36 балів із 42 можливих.

Україна офіційно бере участь у Міжнародній математичній олімпіаді з 1993 року. Відтоді шосте місце вона посідала на ній лише тричі: у 1997, 2007 і 2014 роках; у 2018 році — четверте місце, що є на сьогодні найкращим виступом на ММО.

За всі 29 років участі в активі України — 42 золоті медалі, 71 срібна й 46 бронзових, а також дев’ять почесних відзнак.

Міжнародна математична олімпіада вважається найстарішою міжнародною предметною олімпіадою для школярів. Уперше її провели у 1959 році в Румунії й відтоді організовували щороку за винятком 1980 року.

На ММО кожну країну представляє команда із шести учасників віком до 20 років, які ще не вчаться у закладах вищої освіти. Протягом двох днів їм потрібно розв’язати шість завдань (по два легкі, середньої складності й важкі), кожне з яких оцінюється в сім балів.

Фото – Богдан Рубльов/Facebook

Реклама

Залишити коментар