Менше сотні нардепів прийшли на позачергове засідання Ради

Верховна Рада о 14-й годині 20 липня почала позачергове засідання, на ньому зареєструвалися 99 народних депутатів. 

Перший віцеспікер Руслан Стефанчук відкрив засідання. 

В опозиції назвали це засідання фарсом, нелегітимним без 226 голосів, хоча й деякі автори постанов від опозиції теж не прийшли на засідання.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков лише напередодні підписав розпорядження про проведення 20 липня позачергового пленарного засідання парламенту на вимогу президента.

У порядку денному – розгляд 10-ти проєктів постанов щодо скасування рішень Верховної Ради про ухвалення законів, які стосуються реформи судочинства (законопроекти №3711-д, №5068, №5069) та трансформації Укроборонпрому (№3822).

Голова депутатської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не прийшов на позачергове засідання. Минулої п’ятниці він попереджав: “Ми зберемося у вівторок маленьким складом, оскільки там не потрібно голосувати “за”, а потрібно провалити ці постанови”.

16 липня відбулося останнє пленарне засідання п’ятої сесії Верховної Ради України IX скликання, проте на канікули парламентарі мали піти за тиждень: цей тиждень у нардепів відведено на “роботу з виборцями”.

Вища рада правосуддя перед позачерговим засіданням Верховної Ради закликала народних депутатів скасувати ухвалення законопроєкту №5068 і відправити його на доопрацювання.

Реклама

Залишити коментар