Разумков скликає позачергове засідання Ради на 20 липня

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту у вівторок, 20 липня.

Про це повідомляє пресслужба Апарату ВР.

“У зв’язку з вимогою Президента України … та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України: скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 14 годину 20 липня 2021 року”, – йдеться в повідомленні.

Так, на позачерговому засіданні народні депутати планують розглянути чотири проєкти постанов про скасування закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя” (№5068), два проєкти постанов про скасування закону “Про внесення змін до статті 188-32 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за невиконання законних вимог дисциплінарного інспектора Вищої ради правосуддя” (№5069), які були ухвалені Верховною Радою 14 липня 2021 року. Також для розгляду на позачерговому засіданні заплановано один проєкт постанови про скасування закону “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України”, ухваленого парламентом із пропозиціями Президента 13 липня.

Окрім цього, ВР має намір розглянути три проєкти постанов про скасування закону “Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності” (№3822), ухваленого Радою 13 липня.

Крім цього, Голова ВР Дмитро Разумков розпорядженням доручив провести позачергове засідання парламенту першому заступнику Руслану Стефанчуку.

Прессекретар голови парламенту Ольга Туній повідомила, що протягом 20-21 липня Разумков перебуватиме у дводенній відпустці за сімейними обставинами.

Реклама

Залишити коментар