Заробляла на продажі наркотиків: чернівчанку взяли під варту

Колегія суддів ухвалила рішення взяти під варту 52-річну чернівчанку, яку затримали правоохоронці під час її чергової зустрічі із “покупцем” біля будинку в одному із багатоповерхових житлових кварталів міста. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького апеляційного суду.

Водночас, суд надав їй можливість внести заставу в розмірі 45 тис. 400 грн., у разі несплати якої їй доведеться наступні щонайменше 2 місяці провести у слідчому ізоляторі.

Жінку підозрюють у декількох епізодах протизаконної діяльності, пов’язаної із придбанням, зберіганням та збутом обмеженої в обігу психотропної речовини.

Так, перед затриманням чернівчанка встигла збути амфетамін вагою 2 г., за що отримала 1 тис. грн. Раніше вона також з метою незаконного заробітку у різний час передала двом особам вказану порошкоподібну речовину, заховану у пачку від цигарок та зіп-пакети.

Злочини, у вчиненні яких підозрюють жінку, відносяться до категорії тяжких. У разі, якщо буде доведена її вина, їй загрожує тюремний строк до 10 років.

Реклама

Залишити коментар