У Чернівцях звільнили керівника тресту зеленого господарства

У Чернівцях керівника тресту зеленого господарства та протизсувних робіт Олександра Брязкала, який очолював підприємство, звільнили з посади.

Відповідну декларацію перед звільненням Брязкало оприлюднив на сайті НАЗК 14 липня, пише molbuk.ua

Екс-посадовець подав декларацію за період з 1 січня по 26 червня цього року. У коментарі molbuk.ua він підтвердив, що звільнений із посади і що 26 червня – це дата його звільнення.
Також Олександр Брязкало розповів, що з цим рішенням керівництва міста не згідний. Проте чи судитиметься – поки не вирішив.

“Я з цим рішенням не згідний. Поки що не готовий сказати, чи буду судитися. Написав заяву, щоб отримати всі документальні підстави мого звільнення. Не тільки саме розпорядження, а й копії документів. Вже отримав їх. А далі буду дивитися. Тому що це все було штучно створено департаментом (йдеться про теперішній інфраструктури та благоустрою міськради, який очолив Григорій Прохоренко, – ред.). Мене у березні просили добровільно піти – я відмовився. Сказав тоді, що хочу працювати. Мені не обов’язково бути першою особою на підприємстві. Хай буде інший керівник, просто хочу виконувати свою роботу. Бо мені моя робота дуже подобалася. Проте мені нічого не запропонували натомість”, – зазначив Брязкало.

Також він розповів про причину свого звільнення.

“Була заборгованість перед підприємством з виплати зарплатні. У травні у ЗМІ з’явилася публікація, в якій журналісти запитували працівників зелентресту, коли з’являться квіти на площах міста. Тоді працівники сказали, що про які квіти можна говорити, якщо в нас ще є заборгованість від березня. Директор департаменту (Григорій Прохоренко – ред.) направив мені службову записку, мовляв, йому стали відомі факти затримки виплати зарплатні і він просить у найкоротші терміни провести тематичну перевірку. Але він не вказує те, що колектив підприємства ще до Паски приходив під департамент і він не вийшов до колективу. А вийшов Ярослав Кушнірик. І далі вони все одно не розраховувалися. А потім вже коли було за що притягнути мене до відповідальності, була проведена перевірка, я надав письмове пояснення і зі мною розірвали трудовий контракт. Тому що основна функція – це забезпечення міста виконанням робіт, а далі ми виконуємо підрядні роботи. А оскільки ми виконували роботи для міста в першу чергу, а місто не розраховувалося з березня, то ясно, що ми не мали чим розрахуватися з працівниками”, – зазначив Брязкало.

Олександр Брязкало пропрацював на посаді очільника тресту зеленого господарства з 4 квітня 2013 року, тобто вісім років. Його призначили у період, коли містом керував тодішній секретар міськради Віталій Михайлішин.

Наразі, за його словами, перебуває на обліку в центрі зайнятості як безробітний. Каже, дружина зараз у декретній відпустці, тож на прожиття родині заробляє лише він.

За даними декларації, Олександр Брязкало проживає з дружиною Анною та двома доньками.
Задекларував житловий будинок площею 112,3 м кв у селі Свидова колишнього Чортківського району на Тернопільщині вартість 106 тисяч 737 грн.

У 2019 році придбав авто кіа оптіма 2014 року випуску за 69 тис грн тис грн.

Протягом звітного періоду отримав зарплатню на посаді керівника зелентресту у розмірі 191 219 тис грн.

Має 27 тис грн готівки, дружина – 45 тис грн.

У банку зберігає 70 тис грн. Також у 2020 році взяв кредит у розмірі 40 тис грн, залишок позики (кредиту) станом на кінець звітного періоду: 12 667 грн.

Реклама

Залишити коментар