Підрядник повідомив, що ремонт на Хотинській затягується

У Чернівцях вулиці Хотинську та Кармелюка мали би закінчити до першого у серпня. Але підрядник є ймовірність, що у терміни не вкладуться. Про це повідомив начальник відділу технагляду департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Сакало, пише МБ.

Роботи на вулиці Хотинській трохи затягнулися через дощі. Тут підрядником є фірма ПБС, яка планувала укласти нижній шар асфальтобетону до дріжджзаводу, натомість поки що дійшли до вулиці Енергетичної“, – розповідає Руслан Сакало.

Але у департаменті запевняють, що до першого серпня буде укладений нижній шар асфальтобетону.

Роботи на дорозі тривають до ночі, особливо коли укладається асфальтобетон. Вдень на вулиці Хотинській, незважаючи на ремонтні роботи, значний рух транспорту і затори. Але до до першого серпня буде укладений нижній шар асфальтобетону. Після цього облаштовуватимуть тротуари та світлофори. Верхній шар асфальту укладатимуть після завершення усіх робіт”, —зазначив Руслан Сакало.

Фахівець прогнозує, що ремонті роботи на вулиці Хотинській триватимуть майже до кінця року.

За договором першого серпня мали закінчитися ремонтні роботи на вулиці Кармелюка. Наразі незрозуміло, коли на дорозі відновлять рух, але вже точно відомо – це не буде вчасно.

І замовник, тобто департамент, і підрядник – фірма “Євродор” стали залежними від “Чернівцігазу. Потрібно замінити газопровід від вулиці Руданського до вулиці Буковинської. “Чернівцігаз” ще два місяці тому розпочав роботи. Але за цей час з 400-х метрів газогону зробили лише 200, тому роботи зупинилися. Повноцінно проводити роботи завадила погода. Крім того, на останній нараді з’ясувалося, що у “Чернівцігаз” наразі у наявності немає необхідних труб і вони чекають на їх поставку“, – пояснює фахівець.

Підрядник вже три місяці не проводить ремонтні роботи.

Після укладання газових мереж для повного завершення ремонтних робіт на вулиці Кармелюка потрібно буде приблизно два місяці. Тому ми готуємося до того, що доведеться продовжувати договір на ремонтні роботи“,— зазначив Руслан Сакало.

Реклама

Залишити коментар