На Буковині водій вантажівки сплатить 34 тис грн штрафу за підроблення документів та спробу дати хабар

На Буковині водій вантіжвки сплатить 34 тис грн штрафу за підроблення документів та спробу надати неправомірну вигоду співробітникам патрульної поліції.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Чернівецька окружна прокуратура підтримала обвинувачення відносно 32-річного жителя Чернівців за спробу надати неправомірну вигоду працівнику правоохоронного органу та за фактом підроблення і використання офіційного документа.

За даними слідства, чоловік намагався надати працівнику сектору реагування патрульної поліції Чернівецького районного управління поліції 2000 гривень неправомірної вигоди за уникнення відповідальності через порушення правил дорожнього руху та не вилучення посвідчення водія.

Так, на початку червня цього року, в селі Бурдей Чернівецького району, за порушення правил дорожнього руху працівники поліції зупинили водія вантажного фургону. Під час складання адміністративного протоколу, чоловік пред’явив правоохоронцям підроблене посвідчення водія та намагався надати неправомірну вигоду.

Кіцманський районний суд визнав винним громадянина у підробленні та використанні офіційного документа та наданні неправомірної вигоди працівнику правоохоронного органу (ч.ч.1,4 ст.358 та ч.1 ст. 369 КК України). На підставі ч.4 ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень йому призначено остаточне покарання у виді 34 000 гривень штрафу.

Реклама

Залишити коментар