Пропозиції на пошту та громадське слухання: як повпливати на долю пам’ятника Воробкевичу

З 2 липня до 16 липня у Чернівцях відбуваються публічні консультації планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу біля ЧНУ. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Відповідальними за організацію проведення публічних консультацій є управління охорони культурної спадщини міської ради, під головуванням виконуючого обов’язки начальника управління – Діденко Вікторії Романівни, та департамент урбаністики та архітектури міської ради, як правонаступник департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, під головуванням директора департаменту – Тимофійчука Андрія Івановича.

Публічні консультації проводяться з метою визначення та врахування пропозицій громадськості для підготовки завдання на планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу.

Пропозиції стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу приймаються за поштовою адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А або за електронними адресами: spadok@rada.cv.ua. чи duarcv@ukr.netЗ питань, що пов’язані з публічними консультаціями звертатись за адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А або за електронними адрксами: spadok@rada.cv.ua чи duarcv@ukr.net або за телефонами 52-71-05, 55-38-08.

Також 7 липня відбудуться громадські обговорення, щодо майбутнього вигляду пам’ятника Сидору Воробкевичу.

Реклама

Залишити коментар