Україна може обмежити в’їзд та виїзд із країн, де вирує Delta-штам

Міністерство закордонних справ і Міністерство охорони здоров’я мають підготувати пропозиції щодо встановлення додаткового контролю та обмежень щодо міграції між Україною та країнами зі швидким поширенням штаму коронавірусу Delta.

Про це йшлося під час селекторної наради в Офісі Президента, повідомляє пресслужба глави держави.

«Міністерство закордонних справ та Міністерство охорони здоров’я мають підготувати пропозиції щодо доцільності встановлення додаткового контролю та обмежень щодо міграції між Україною та країнами, де стрімко поширюється штам «Дельта», – зазначили в ОП.

Повідомляється, що учасники наради заслухали інформацію Національної академії наук щодо поширення штаму Delta. За даними НАН, він в 1,6 раза заразніший, ніж штам Alfa, у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації, а ризик реанімації при інфікуванні збільшується у 1,45 раза.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради в Офісі Президента заявив, центри вакцинації мають працювати по всій Україні.

«Центри вакцинації повинні працювати по всій Україні. Тому Міністерство розвитку громад та територій має зв’язатися з тими головами ОДА, де такі центри ще не відкрились, і допомогти пришвидшити цей процес», – сказав Шмигаль.

За його словами, в Україні триває активна кампанія вакцинації проти коронавірусу, у межах якої зроблено понад два мільйони щеплень.

Глава уряду також поінформував про зниження динаміки захворюваності на COVID-19. За його словами, минулої доби виявлено 296 нових випадків, а 829 осіб одужало.

«Активних хворих на сьогодні 25 120. Для порівняння: у пік захворюваності було майже 420 тисяч», – підкреслив Шмигаль.

Реклама

Залишити коментар