Командування РФ проводить навчання снайперів та гранатометчиків в ОРДЛО, – розвідка

Командування Збройних сил РФ нарощує бойові можливості всіх підрозділів та проводить навчання на окупованих територіях Донбасу.

Про це передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Командування Збройних Сил РФ продовжує нарощувати бойові можливості підрозділів з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з початку поточного тижня на полігонах окупантів зросла інтенсивність проведення заходів бойової підготовки. Зокрема, занять під час зборів артилеристів, мінометників, гранатометників, кулеметників, розвідників, снайперів, зв’язківців, саперів та фахівців інших спеціальностей.

У Мінобороні зауважили, що у такий спосіб окупанти намагається підвищити рівень підготовки найманців з використанням удосконаленого обладнання навчально-матеріальної бази, завезеного з території Росії через непідконтрольні Україні ділянки кордону.

Крім того, контроль проведення зборів та інших заходів бойової підготовки підрозділів противника здійснюють групи кадрових російських офіцерів штабу 8 армії Південного військового округу ЗС РФ.

Реклама

Залишити коментар