Словами не домовились: у Раді побилися депутати Ілля Кива та Микола Тищенко

У сесійній залі Верховної Ради під час пленарного засідання сталася бійка між депутатами від фракції “Слуга народу” та “Опозиційна платформа за життя”, пише 0372.ua. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, під час виступу з трибуни парламенту голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв заявив, звертаючись до ОПЗЖ: “У нас запитали, коли закінчиться епоха бідності. Тоді, коли закінчиться епоха брехні. А епоха брехні закінчиться тоді, коли повсталий народ витягне цю фракцію (ОПЗЖ – ред.), сукупні статки яких становлять річний бюджет України, та розстріляє. На жаль, ми – демократична країна і мусимо діяти повільно, і знищувати вас політично разом із усіма іншими фракціями цього парламенту”.

Після цього члени фракції ОПЗЖ вийшли до трибуни, після них – депутати від “Слуги народу”. Сталася штовханина. Пізніше народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива побився з Миколою Тищенком від “СН” біля трибуни.

Після цього Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву.

Інцидент стався під час обговорення поправок до законопроєкту №4107 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення”. Депутати від ОПЗЖ наполягали на обговоренні більшості з 539 поправок.

Реклама

Залишити коментар