Київський Безпековий форум для молоді: експерти обговорять вступ України та Грузії до Альянсу

11 червня 2021 року Київський безпековий форум, Заснований фондом Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”, проведе своє дев’яте щорічне Молодіжне Зібрання.

Цього року Київський безпековий форум для молоді проведуть напередодні саміту НАТО в Брюсселі, запланованого на 14 червня. Форум присвячений інтеграції України та держав нашого регіону до НАТО.

Масштабна Зустріч об’єднає відоміх українських та іноземних політиків, дипломатів, експертів, а також понад чотири десятки молодих професіоналів з усіх регіонів Нашої держави та молодих колег з Грузії.

Ще кілька десятків учасников будут прісутнімі онлайн впродовж усіх панельних діскусій та матимуть можливість ставити запитання спікерам.

Головна мета цьогорічного Молодіжного КБФ: звернути до держав-членів НАТО з твердою підтримкою й чіткою вимогою вступу України та Грузії до Альянсу.

Серед українських промовців: Голова Київського безпекової Форуму Арсеній Яценюк, заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, Віце-прем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішіна, Президент України у 2014-19 роках Петро Порошенко, Голова Комітету Верховної Ради з інтеграції до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе, народний депутат України Сергій Рахманін, журналіст Віталій Портников, Директор Київського безпекової Форуму Данило Лубківський.

До учасників звернуться Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з політічних питань Джеймс Аппатурай, Державний секретар США у 2005-09 роках Кондоліза Райс, Верховний Головнокомандувач Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі у 2013-16 роках генерал Філіп Брідлав, Посол Литовської Республіки у США у 2010-15 роках та депутат литовського Сейму Жіґімантас Павіліоніс, Голова Представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне, а також відомі міжнародні члени Атлантічної Ради.

Експерти обговорять наступні питання:

• Як об’єднати національні сили України для євроатлантичної мети?

• Як об’єднати зусилля України та Грузії, інших держав регіону для здобуття членства в НАТО?

• Яке послання шле молодь України та Грузії до НАТО і що очікують від Саміту Альянсу в Брюсселі?

Телеканал ТВА є постійним інформаційним портнером форуму. Онлайн-трансляцію дивіться на ресурсах ТВА.

Реклама

Залишити коментар