У червні на кордоні Польщі з Україною вакцинуватимуть заробітчан та студентів

Поблизу шести наземних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні з 8 червня вакцинуватимуть трудових мігрантів і студентів з України. Про це в коментарі “Укрінформу” 4 червня повідомив директор медичного центру “Медик”.

“Із 8 червня ми будемо готові вакцинувати українців усіма вакцинами проти коронавірусу, які сертифіковано в ЄС”, – заявив Мазур, додавши, що це відбуватиметься на добровільній основі.

За його словами, у червні до Польщі доправлять багато вакцин різних виробників. Уже зараз центр має у своєму розпорядженні 45 тис. доз препарату від Pfizer, якими можуть вакцинувати українців, що перетинають кордон.

Він уточнив: той, хто буде вакцинуватися двофазним препаратом, зможе зробити друге щеплення де завгодно в Польщі, оскільки з 1 липня не буде жодного прив’язування до місця вакцинації.

Мазур висловив надію на фінансову допомогу польської держави під час облаштування інфраструктури пунктів вакцинації. Також він сподівається на допомогу в разі форс-мажорних обставин, наприклад, коли пацієнта через можливе ускладнення після щеплення потрібно перевезти в лікарню і надати допомогу.

Він повідомив, що понад 100 медиків центру, які пройшли спеціальні курси, працюватиме в цих тимчасових пунктах цілодобово. У таких пунктах відразу після перетину кордону можна буде здати тест на коронавірус, а потім у разі негативного результату відразу отримати електронне скерування на щеплення і вакцинуватися.

Директор центру повідомив, що тестування і вакцинація проти коронавірусу коштуватимуть українцям зі знижкою 115 злотих (860 грн). Як відомо, тестування в Польщі є платною послугою, вакцинація – безоплатною. Він додав, що робити щеплення можна буде на пропускних пунктах “Медика – Шегині”, “Корчова – Краковець”, “Гребенне – Рава-Руська”, “Будомєж – Грушів”, “Дорогуськ – Ягодин”, “Долгобичув – Угринів”.

Реклама

Залишити коментар