Арсеній Яценюк: Поки є наші вільні журналісти і вільна професія – ми не Білорусь Лукашенка і не путінська Росія

Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк привітав українських журналістів з професійним святом.

«В Україні є журналістика і є свобода слова. Цей факт ми часто сприймаємо як даність, а зовсім поряд з нашою країною все інакше», – написав він у Facebook.

Арсеній Яценюк наголосив: «На північний схід за двома тисячами кілометрів спільного кордону, у Росії – царство тотальної брехні скабеєвих-кисельових. На північ – у Білорусі – режим Лукашенка захоплює цивільний літак з журналістом опозиційного видання, жорстокими тортурами змушуючи свідчити проти себе і колег».

«Світ крихкіший, аніж ми можемо собі уявити. Його скріплюючою основою є право на гідність і на свободу. І право на правду. Це право суспільства «знати» робиться руками і талантами журналістів», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Він додав, що українці можуть мати претензії до різноголосся, у якому живуть в Україні, до шумного зіткнення позицій і валу інформації, до галасливих ток-шоу і суперечок. «Але доки все це є – наша демократія жива», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Поки є наші вільні журналісти і вільна професія – ми не Білорусь Лукашенка і не путінська Росія. Ми вільна європейська країна, яка йде своїм шляхом Гідності», – резюмував лідер «Народного фронту».

Реклама

Залишити коментар