Буковинський державний медичний університет закликав Віктора Ляшка призначити дату виборів ректора

У Чернівцях трудовий колектив Буковинського державного медичного університету закликав міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка призначити дату виборів ректора БДМУ в червні 2021 року. Відповідне звернення колектив університету ухвалив на конференції 1 червня, повідомляється на сайті БДМУ.

У зверненні колективу БДМУ до Ляшка йдеться, що університет раніше вже звертався до МОЗ щодо призначення повторної дати проведення виборів ректора вузу, проте станом на перше червня в міністерстві не ухвалили рішення щодо цього питання.

“Враховуючи численні звернення від співробітників та студентів університету щодо дати проведення виборів ректора, 1 червня 2021 року була проведена Конференція делегатів трудового колективу БДМУ. За результатами розгляду та обговорення цього питання, трудовий колектив звертається до вас щодо призначення дати виборів ректора БДМУ у червні 2021 року”, – йдеться у зверненні за підписом голови профспілкового комітету БДМУ Петра Ковальчука.

Нагадаємо, цьогоріч вибори нового ректора Буковинського державного медичного університету призначили в Міністерстві охорони здоров’я.

Проведення виборів планували 3 березня з 9.00 до 15.00, у приміщенні лекційної зали навчального корпусу БДМУ на вулиці Богомольця, 2.

За крісло керівника університету на виборах змагаються п’ятеро кандидатів: Оксана Андрієць (колишня директорка департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА), Ігор Геруш (проректор з науково-педагогічної роботи БДМУ), Анатолій Гоженко (директор ДП “Український НДІ медицини транспорту”), Олександр Іващук (проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків БДМУ), Віктор Тащук (завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ).

У зв’язку із тим, що 1 березня 2021 року Чернівецьку область віднесли до “червоної” зони карантинних обмежень, виборча комісія на невизначений термін перенесла дату проведення виборів ректора БДМУ.

22 квітня Чернівецька область вийшла із “червоної” зони  карантину й перейшла до “жовтої”.

5 травня БДМУ звернувся до МОЗ з проханням призначити нову дату виборів ректора університету.

Реклама

Залишити коментар