Національний парк “Вижницький” отримав два повнопривідних автомобілі Renault Duster

Два повнопривідних автомобілі Renault Duster з високим кліренсом отримав національний природний парк “Вижницький”. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Транспорт нацпарку передав директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міндовкілля Едуард Арустамян.

Машини придбали у рамках проєкту “Підтримка природно-заповідних територій в Україні”, що фінансується урядом Німеччини через Кредитну Установу для Відбудови KfW.

“Щоб парки могли ефективно виконувати свої функції, потрібен надійний прохідний транспорт. Адже часто працівникам доводиться долати великі відстані пішки. Автомобілі мають полегшити їхню працю та сприяти збереженню унікальних природних багатств”, — зазначив Едуард Арустамян.

У рамках проєкту національний природний парк “Вижницький” отримав 2 цифрові фотокамери, дрон та обладнання для відеоконференцій. Техніка дозволить створювати якісні матеріали, презентації про парк, а також спостерігати за дикою природою та навіть фіксувати порушення, приміром, незаконні рубки.

Проєкт “Підтримка природно-заповідних територій в Україні” передбачає також до кінця року передати 8 українським національним природним паркам ще 31 автомобіль типу пікап.

Також мають закупити уніформу для працівників служби держохорони цільових природно-заповідних установ, розробити проєкти організації територій, реконструювати основні будівлі, створити відкриту базу даних Державного кадастру територій та об’єктів природно-заповідного фонду, розвивати екотуризм.

Реклама

Залишити коментар