У Зеленського анонсували зміни голів облдержадміністрацій

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що найближчим часом планується зміна деяких голів обласних державних адміністрацій.

Про це він заявив в інтерв’ю “Інтерфакс Україна”.

“Будуть ще заміни голів обладміністрацій найближчим часом, оскільки є проблеми з деякими областями. Відкривати такі заміни поки що рано, але це відбудеться протягом двох тижнів. Поки що шукаємо кандидатів”, – зауважив Тимошенко.

Він зазначив, що було змінено кадрову політику щодо голів обладміністрацій та змогли загалом “врівноважити історію з мерами”.

“З ними (мерами – ред.) потрібно знаходити точки дотику, у них є свої прохання, проблеми і ми намагаємося їх вирішувати”, – сказав Тимошенко.

За його словами, при відборі кадрів на посади голів ОДА “працюють знайомства з представниками регіональної влади, з тими, хто працював у системі влади, ті самі місцеві народні депутати”.

“Ми справді хочемо сформувати кадровий резерв. Це проблема, тому що, крім голів адміністрацій, є питання і щодо їхніх заступників. Нам на допомогу буде формат проведення прискорених курсів в академії при президентові, куди ми набираємо людей у декілька потоків”, – наголосив він.

Тимошенко додав, що на рівні Офісу Президента загалом практика з призначенням на посади представників бізнесу закінчилася і “тепер це бюрократи, політики, управлінці, виконавча влада”.

Реклама

Залишити коментар