Підозрюваного у хабарництві Дмитра Манчуленка відсторонили від посади до 7 червня

Генеральний директор Чернівецького перинатального центру Дмитро Манчуленко, якого підозрюють у хабарництві, відсторонений від посади. Про це йдеться у відповіді Чернівецької обласної ради на інформаційний запит МБ.

У листі йдеться, що Манчуленко відсторонений від посади ухвалою Шевченківського районного суду м. Чернівці від 8 квітня та розпорядженням голови Чернівецької обласної ради від 9 квітня.

Щоправда, Манчуленко відсторонений від посади до 7 червня.

Водночас в облраді пояснили, чому посадовця не звільнено із посади.

“Звільнення з посади здійснюється відповідно до підстав, визначених кодексом законів про працю України, у зв’язку із цим на даний час генеральний директор КНП “Чернівецький перинатальний центр” не звільнений з посади”, – йдеться у відповіді на запит.

Нагадаємо, у квітні Служба безпеки України викрила на хабарі генерального директора КНП “Чернівецький обласний перинатальний центр” Дмитра Манчуленка.

За інформацією правоохоронців, посадовець намагався за гроші “вирішити” питання щодо укладання із Чернівецькою облрадою безстрокового трудового договору. За підписання угоди він запропонував чиновникам облради $12 тисяч.

Згодом Манчуленка взяли під варту, але за кілька днів він вийшов з СІЗО.

Реклама

Залишити коментар