На Буковині оштрафували водія, який представився священником і був п’яний за кермом

У Чернівецькій області суд оштрафував на 17 тисяч гривень водія Renault Megane, який керував автомобілем з ознаками алкогольного сп’яніння. При цьому він представився священиком та погрожував полісменам.

Як зазначається у судовій постанові Глибоцького районного суду, інцидент трапився ввечері 18 квітня.

Водій у судове засідання не з’явився, а його представник заперечував проти обставин, викладених в протоколі про адміністративне правопорушення. Зокрема, адвокат вказував, що його клієнт не керував вказаною автівкою. А коли поліцейські під’їхали до автомобіля цього громадянина, він стояв біля автомобіля, не керуючи ним.

Окрім того, захисник водія повідомив, що його клієнт не розуміє української мови, а прохання полісменів “дути в трубку” він не зрозумів правильно, адже румунською мовою сполучення “Du-te” означає “йти”. Щоправда, на відеозаписах поліцейських зафіксовано, як водій спілкується з працівниками поліції, розуміє їх слова та відповідає на поставлені запитання, жодного разу не вказуючи, що не розуміє української мови.

Згідно із судовими матеріалами, коли полісмени пропонували чоловіку пройти тест на стан сп’яніння, продуваючи в трубку, він висловлювався нецензурною лайкою в їх бік та заявляв, що вважає себе громадянином Молдови та Румунії.

“Також вказував про повну неповагу до законодавства України, Конституції України та держави Україна, у зв`язку з чим суд вважає необхідним повідомити про такі його дії та вислови компетентні органи”, – йдеться у судовій постанові.

Щоправда, суд встановив, що вказана особа є громадянином України, що підтверджується паспортом громадянина України.

Водночас у судових матеріалах вказано, що на відео з боді-камер поліцейських зафіксовано момент, де водій говорив, що він випив коньяк, після чого сів за кермо та їхав до себе додому.

Глибоцький районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 тисяч гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.

Водію дозволили оскаржити цю постанову протягом 10 днів з дня її винесення. Згідно з інформацією порталу “Судова влада України”, чоловік подав апеляційну скаргу на це рішення до Чернівецького апеляційного суду. Засідання відбудеться 9 червня о 9.00.

Раніше очевидці повідомили, що п’яний водій Renault Megane погрожував та голосно лаявся у бік перехожих та співробітників поліції, представившись “священником із Банчен”.

Реклама

Залишити коментар