Кінозона, екскурсія та концерт: як сьогодні проведуть “Обнова фест”

Цьогоріч через пандемію коронавірусу кількість відвідувачів, які зможуть взяти участь в етнокультурному фестивалі “Обнова фест” у Чернівцях, обмежена. Відтак його одночасно проведуть онлайн та офлайн. Про це в етері Українського радіо: Буковина сказав співзасновник фестивалю Мар’ян Лазарук.

“Обнова фест” проведуть сьогодні, 30 травня, на території Чернівецького національного університету. Його поділять на декілька зон. Цьогорічна “Обнова фест” присвячена 30-й річниці української незалежності.

Фестиваль розпочнеться з екскурсії колишньою резиденцією митрополитів Буковини та Далмації. Початок о 12:30. Опісля о 13:30 відбудеться офіційне відкриття — його розпочнуть з виступу оркестру Буковинського ансамблю пісні й танцю.

З 14:00 до 18:00 на центральній алеї буде лекторій “Вільний університет”. Тут проводитимуть лекції. Зокрема, спікери спробують проаналізувати та переосмислити зміни, які відбулися в Україні за час її незалежності.

З 16:00 до 20:00 в дендропарку буде літературна сцена. Тут читатимуть поезію та презентуватимуть книги.

З 17:30 до 22:00 у господарському дворику університету відкриють акустичний простір. Зокрема, тут виступатиме гурт Тартак та вокаліст гурту Моторола Сергій Присяжний.

Протягом всього фестивалю у біблійному саду університету діятиме відпочинкова зона. Тут буде фотозона, кінозона, а також зона з настільними іграми.

Обнова фест— буковинський етнодуховний фестиваль. У Чернівцях він відбувається щороку. У 2020 році через карантин його скасували.

Реклама

Залишити коментар