З окупованої Донеччини через мінне поле втекла 16-річна дівчина

Поліція Донецької області взяла під опіку неповнолітню мешканку терористичної квазідержави «Донецької народної республіки», яка прийшла на лінію зіткнення і заявила про бажання проживати на підконтрольній території України.

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

27 травня приблизно о 23:00 на позиції Збройних сил України з боку «ДНР» біля селища міського типу Верхньоторецьке вийшла 16-річна дівчина. Вона разом із бабусею, яка є її опікункою, проживає в Горлівці та має паспорт невизнаної республіки.

Правоохоронці встановили, що неповнолітня після відпочинку з друзями, перетнувши мінні поля, свідомо прийшла на лінію зіткнення у Верхньоторецьке. Вона повідомила, що хоче проживати на території неокупованої України. За словами дівчини, вона має родичів на заході України.

Зараз дівчиною опікується ювенальна поліція Донеччини та соціальна служба. Її оглянули медики, тілесних ушкоджень немає. З дівчиною працюють психологи.

До встановлення всіх обставин неповнолітня перебуватиме у притулку під наглядом поліцейських і працівників органів опіки дітей.

Реклама

Залишити коментар