Чернівці втрачають шанс закупити газ за низькою ціною, – Максим Бурбак

Замість реалізації стратегії розвитку міста, влада Чернівців розпорошує зусилля на генерацію абсурдних ідей. Таку думку в ефірі передачі «Постфактум» на каналі ТВА висловив народний депутат двох скликань Максим Бурбак.

«Парк Шиллера, листи до «Укрзалізниці», блошиний ринок на Руській – це все, звичайно, важливі питання. Але мені цікаво, а гроші на все це є? І чому ініціатива з влаштування громадського простору на блошиному ринку є, а ініціативи проконтролювати сплату всіх податків ринком Продана на Зеленій – немає?

Тепер ще оголосили конкурс на облаштування зупинки біля земельного департаменту на Університетській. А як же ідея тролейбусного маршруту по Богдана Хмельницького, – непоганий спосіб розвантажити початок вулиці Руської біля Центральної площі? Навіщо на Богдана Хмельницького встановлювали стовпи для тролейбусної лінії? Якщо цю лінію запустити, то тоді навіщо зупинка, конкурс на яку оголосили?

Шановні, вам треба прозвітувати про черговий конкурс? У вас є стратегія розвитку міста? Є ж набагато нагальніші питання, скажімо, підготовка до опалювального сезону. Уряд ухвалив рішення, що Нафтогаз звільнили від обов’язків як постачальника останньої надії, продавати теплокомуненерго газ в опалювальний сезон. Хочу нагадати, що була заборона Нафтогазу відключати генеруючі компанії, якщо вони є боржниками в опалювальний сезон. Зараз зростає і криза неплатежів, і ціна газу.

Шановні, вам треба вже зараз збиратися і вносити зміни до бюджету, щоб закупити необхідний обсяг газу на опалювальний сезон. Тому що, чим ближче до його початку, тим вищою буде ціна.

І далі – ви змушені будете розглядати питання про підвищення тарифів і нікуди не дінетеся від цього. Так, за це будуть критикувати, але ви йшли до влади  казали нам перед виборами, що знаєте, що робити з містом. То розкажіть цей секрет. Це не ваша приватна фірма. Натомість, нас відволікають на локації, тенденції і простори. Хоча це й теж потрібно.»

Реклама

Залишити коментар