У Чернівцях суд зупинив провадження Бешлея проти Романа Клічука

У Чернівцях суд зупинив провадження у адміністративній справі за позовом колишнього директора департаменту житлово-комунального господарства Володимира Бешлея до міського голови Романа Клічука, в якому екс-посадовець просив скасувати розпорядження про його звільнення.

Відповідна ухвала Чернівецького окружного адміністративного суду оприлюднена в Єдиному державному судовому реєстрі.

Начальник юридичного управління Чернівецької міськради Сергій Венгринюк у коментарі molbuk.ua повідомив, що сторона відповідача звернулась із клопотанням до суду щодо зупинення адміністративного провадження.

“З приводу тієї статті, на підставі якої відбулося звільнення (Бешлея, – ред.) є спірний момент у Верховному суді України. Адміністративна палата суду заявляла, що таку статтю застосовувати для звільнення працівників органів місцевого самоврядування можна. Натомість цивільна палата суду казала, що не зовсім можна. Зважаючи на те, що у двох палат Верховного суду є різні думки з цього приводу, одну зі справ передали на розгляд Великої палати. Там мають визначити остаточно, як застосовувати цю норму”, – повідомив Венгринюк.

Він додав, що у зв’язку з тим, що справу направили на розгляд Великої палати Верховного суду, представники міської ради просили Чернівецький окружний адміністративний суд зупинити розгляд справи, “щоб дочекатися висновку Великої палати ВС”.

“Вже як Велика палата Верховного суду визначить, так і, відповідно, у Чернівцях суди будуть приймати рішення”, – сказав головний юрист ратуші.

Таким чином, Чернівецький окружний адміністративний суд вирішив повністю задовольнити клопотання відповідача – Чернівецького міського голови – щодо зупинення провадження у цій адміністративній справі та зупинити провадження у цій справі.

Разом з тим, за словами Венгринюка, суди ухвалили аналогічні рішення про зупинення адміністративних проваджень у справах щодо поновлення на посаді екс-директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Миколи Собка та екс-директора департаменту розвитку Віталія Гавриша.

Нагадаємо, екс-директор департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей подав до суду на міського голову Чернівців щодо скасування розпорядження про його звільнення.

Крім вимоги щодо поновлення його на посаді, Бешлей просить стягнути з міського бюджету на свою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу з 3 лютого по день винесення рішення суду з розрахунку 1723,62 грн одноденної зарплати.

Клічук звільнив Бешлея із посади керівника департаменту ЖКГ 4 лютого 2021 року.

10 лютого мер Чернівців призначив нового керівника департаменту – Георгія Прохоренка.

Реклама

Залишити коментар