Чернівецький поліцейський, Олександр Гушуватий, став чемпіоном України з кікбоксингу

З 21 по 23 травня у місті Київ проходив чемпіонат України з кікбоксингу, в якому взяли участь понад 500 учасників з усієї країни. Чернівецький поліцейський, Олександр Гушуватий, посів перше та третє місце та став чемпіоном України з кікбоксингу у ваговій категорії до 86 кілограмів. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції у Чернівецькій області.

До складу Національної збірної входили шестеро буковинців, Всеукраїнські змагання з кікбоксингу складалися з восьми розділів. Капрал поліції Олександр Гушуватий, інструктор з особистої безпеки відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Чернівецькій області, виступав у двох категоріях: К1 та лоу-кік. Буковинський поліцейський у першому розділі посів перше, а у другому —  третє місце. 

З 2017 року Олександр Гушуватий являється майстром спорту з кікбоксингу та займається ним професійно майже 5 років. За плечами правоохоронця численні змагання та чемпіонати, зокрема міжнародні, на яких капрал поліції здобув перемоги.

Наразі поліцейський готується до чемпіонату України з кікбоксингу серед професіоналів, який відбудеться у червні цього року у Києві.

Реклама

Залишити коментар