Буковинські борчині Марія та Соломія Винник здобули бронзу в заліку на чемпіонаті Європи

Буковинські спортсменки сестри Марія та Соломія Винник здобули бронзу в загальнокомандному заліку континентальної першості на чемпіонаті Європи. Про це повідомляє Управління молоді та спорту у Чернівецькій області.

Українки посіли перше місце в загальнокомандному заліку континентальної першості на чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років. Змагання відбувалися у столиці Північної Македонії Скоп’є. Збірна України здобула вісім медалей – 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзові,

Чернівецькі спортсменки здобули для команди дві бронзові нагороди. Так, Марія Винник посіла третє місце у ваговій категорії 53 кілограми, а Соломія Винник – 59 кілограмів.