Земля наших предків для наших нащадків. Всесвітньому дню вишиванки нині виповнюється 15 років. Ювілей святкування присвятили українській традиційній музиці та екологічним проблемам.
У Чернівцях відзначили 15 ювілейний День вишиванки
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)
Земля наших предків для наших нащадків. Всесвітньому дню вишиванки нині виповнюється 15 років. Ювілей святкування присвятили українській традиційній музиці та екологічним проблемам.