Google сплатив 1 млн грн штрафу Антимонопольному комітету за ненадання інформації

Дочірня компанія “Google” в Україні сплатила Антимонопольному комітету України (АМКУ) 1 млн грн штрафу за ненадання інформації.

Про це повідомила пресслужба АМКУ.

Згідно з повідомленням, компанія “Гугл” сплатила 1 млн грн штрафу за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого АМКУ. Зазначається, що ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку “Google Мій бізнес”.

У пресслужбі нагадали, що законодавством передбачено, що вимоги державного уповноваженого АМКУ є обов’язковими до виконання у визначений ним строк. Відтак, 2 квітня цього року АМКУ прийняв рішення про накладення штрафу на компанію у розмірі 1 млн грн. Штраф підлягав сплаті у двомісячний строк з дня одержання товариством рішення.

Зазначається, що розмір штрафу обумовлювався також обтяжуючими обставинами, оскільки “Google” не надав затребувану інформацію більше року, що унеможливило повний і всебічний розгляд заяви про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Реклама

Залишити коментар